Zapraszamy na spotkanie z Aleksandrą Utracką-Skoczeń

Macierzyństwo z niepełnosprawnym dzieckiem można porównać do żałoby. Najpierw wyparcie, potem gniew pomieszany z rozpaczą, lęk ze smutkiem, depresja i… akceptacja, która czasami jest utopią.
Powiedz życiu Tak Cię Kocham! to spotkanie dedykowane matkom dzieci niepełnosprawnych. A prowadzi je matka niepełnosprawnej, 7 letniej Tosi (MPD, autyzm, padaczka, upośledzenie intelektualne).

Aleksandra Utracka-Skoczeń to autorka książki „Tak Cię Kocham” , w której szczerze i żadnego lukru opowiedziała swoją drogę do powiedzenia życiu „Tak Cię Kocham”. Drogę od gniewu, depresji, nerwicy lękowej, aż po akceptację i zrozumienie, że jeśli nie zacznie o siebie walczyć – umrze za życia.

Pomysł na spotkania „Powiedz życiu – Tak Cię Kocham” wyszedł z potrzeby dotarcia do matek, które cały czas, nie potrafią poradzić sobie psychicznie z tym, co je w życiu spotkało. Często jest to samotne macierzyństwo, brak pomocy od rodziny i poczucie, że nic mnie już pięknego w życiu nie spotka. I choć walczą o swoje dziecko do utraty tchu, zapominają, że one też są tak samo ważne.

Zaproszenia na spotkanie są do odebrania w recepcji Spółdzielni Socjalnej Inicjatywa Eustachiewicza 1.

Więcej informacji pod numerem 534633324

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne