Z okazji miesiąca AAC zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyzwaniu. Polega ono na ułożeniu życzeń za pomocą metod, technik i urządzeń elektronicznych AAC, np. PCSów, piktogramów, gestów, języka migowego, makatonu, komunikatorów i innych aplikacji. —> Zestaw obrazków PCS do pobrania <— Aby wziąć udział 
Read more
Kulinarni Odkrywcy zapraszają do zabawy przy ostatnim przepisie z cyklu. Pyszne wesołe myszki polecają się jako słodka przekąska.
Read more
W dzisiejszej odsłonie naszego programu kulinarnego mamy dla Was przepis na przepyszne pierniczki. Przekonajcie się sami jak łatwo je przyrządzić i jakie są smaczne!!! Materiały do pobrania: Pierniczki instrukcja “jak korzystać z książki”
Read more
Zapraszamy wszystkich Małych Odkrywców na kulinarną wyprawę. Dziś proponujemy kruche ciasteczka. Mniam!   Kruche ciasteczka- przepis
Read more
Szkolenie prowadzone przez Pyramid Educational Consultants of Poland www.pecs-poland To intensywne dwudniowe szkolenie ma na celu nauczenie uczestników teorii PECS, oraz protokołów, jak wprowadzić skutecznie sześć faz PECS. PECS służy do szybkiego nauczenia umiejętności porozumiewania się osoby, które nie posiadają funkcjonalnej mowy. PECS promuje komunikację 
Read more
  Kulinarni Odkrywcy proponują dziś przepis na biszkopt Jeżyki. Idealny na weekendowy deser! życzymy smacznego. kulinarni odkrywcy (2)
Read more
W dzisiejszej odsłonie naszego programu kulinarnego mamy dla Was przepis na orzeźwiające szaszłyki owocowe! Materiały do pobrania: Szaszłyki owocowe instrukcja “jak korzystać z książki”
Read more
W dzisiejszej odsłonie Kulinarnych Odkrywców mamy dla Was przepis na przepyszne muffinki! Przekonajcie się sami jak łatwo je wykonać i jakie są smaczne!!! Materiały do pobrania: Muffinki instrukcja “jak korzystać z książki”        
Read more
Zapraszamy do obejrzenia czterech odcinków “Inicjatywa, dobry wieczór” – czyli zapisu spotkań on-line z naszymi specjalistami. Inicjatywa, dobry wieczór to cykl programów poświęconych tematyce terapii oraz zagadnień z wiedzy ogólnej dotyczącej prowadzenia naszej placówki zorganizowany z okazji Światowych Dni Świadomości Autyzmu. Inicjatywa, dobry wieczór #1 🔘 
Read more
Przedstawiamy drugi przepis przygotowanej przez nas książki kulinarnej PCS “Kulinarni Odkrywcy. Tym razem zapraszamy do wspólnego wykonania razem z dzieckiem wiosennej kanapki! Materiały do pobrania: Wiosenna kanapka instrukcja “jak korzystać z książki”        
Read more