Nowe twarze – psycholożki

Inicjatywa to miejsce otwarte dla wszystkich, którzy chcą rozwijać siebie, mają pasję i chcą tworzyć coś dla innych. Jako Spółdzielnia i grupa przyjaciół osiągnęliśmy sukces tworząc Inicjatywę, dlatego chcemy dawać szansę tym, którzy tak jak my chcą zmieniać świat na lepsze. Co jakiś czas trafiają do nas dobre dusze, które zdobywają pierwsze szlify w terapii i pracy z dziećmi. Tak jest też w tym przypadku…

praktykantki

Cześć, mam na imię Ola.
Jestem studentką V roku Psychologii oraz Kwalifikacyjnych Studiów Pedagogicznych na UMCS w Lublinie. Do tej pory pracowałam jako wolontariuszka w ogólnopolskim programie Akademia Przyszłości Stowarzyszenia Wiosna. W związku ze zbliżającym się zakończeniem studiów, chcę zdobyć jak najwięcej doświadczenia w pracy z dziećmi, ich diagnozie i terapii, a gdzie najlepiej to zrobić jeśli nie w puławskiej Inicjatywie?? Prywatnie jestem miłośniczką wszelkich zwierzaków i właścicielką jamnika Filipa. Lubię ruch, długie spacery i celebrowanie codziennej kawy w  sympatycznym towarzystwie.

Z niecierpliwością wyczekuję coraz dłuższych wiosenno-letnich dni pełnych słońca, by mieć jeszcze więcej energii i zapału do działania.

Witam, na imię mam Gosia.
Jestem studentką V roku psychologii, którą czeka wejście w Dorosły Świat. Uwielbiam książki detektywistyczne, filmy z dreszczykiem emocji oraz język japoński, który męczę już od lat.
W wolnych chwilach piszę bajki i inne opowieści oraz szukam informacji na temat dogoterapii.

Bardzo mi miło was poznać!

Paweł Romański

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne