Wielkie odliczanie – 54 godziny do końca głosowania

Czy wiesz, że za 54 godziny  zakończy się głosowanie na  najlepsze projekty  zgłoszone do Społecznika2.0? Jednym z projektów jest Zaplecze Inicjatyw z Puław a głosować możesz pod TYM linkiem.

Wiem, że trzymasz za nas kciuki, ale mamy prośbę, zagłosuj jeszcze 2-3 razy. Jeden raz na dzień. Myślisz: ”A co mój głos zmieni, tyle jest tych konkursów?” Twój głos ma znaczenie! I wiesz dlaczego? Bo zmienimy Twoje otoczenie. W naszej akcji Każdy jest mile widziany, dziecko, rodzic, młodzież, senior. Sam ocenisz zaglądając do Nas podczas niedzielnego spaceru nad rzeką lub wycieczki rowerowej. Zaryzykuj kliknij nic nie stracisz a możesz tylko zyskać:).

Kto?
Paweł Romański – lokalny animator i wizjoner, Piotr Rodzoch z harcerską ekipą oraz cała kadra Centrum Terapii i Diagnozy Inicjatywa w Puławach wraz z przyjaciółmi, których możesz poznać tutaj:

https://www.facebook.com/zapleczeinicjatyw

Co planują?
Przenoszą się do nowej siedziby i chcą tam zbudować przestrzeń dla wszystkich pasjonatów i organizacji pozarządowych (których w okolicach Puław jest około 150) w myśl zasady działaj lokalnie! Jesteś początkującym artystą, piosenkarzem, szukasz miejsca na  kiermasz różności, bicie rekordów Guinnessa, chcesz spotkać inspirujących ludzi? Znajdziesz ich w Zapleczu Inicjatyw.

Kiedy?
Głosowanie na projekt trwa do 7 marca 2016 roku do godz.24.00 Pierwsze 20 projektów wchodzi do II tury i jest oceniane przez jury.

Jak zagłosować?
To bardzo proste i trwa kilkadziesiąt sekund. Logujesz się z konta na Facebooku lub z e-maila.
Klikasz http://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/628 raz dziennie.

Gdzie?
Puławy ulica Rybacka dawna siedziba PTTK malowniczo położona nad rzeką przy moście wśród zieleni, tuż przy ścieżce rowerowej.

Czy mogę pomóc?
Oczywiście jest kilka sposobów: udostępnij informacje w Internecie i zachęć rodzinę i znajomych do głosowania. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje o jakie można jeszcze rozszerzyć nasz projekt. Jeżeli chcecie podzielić się z nami swoją wizją zostawcie nam wiadomość w komentarzach lub zajrzyj do aktualnej siedziby Inicjatywy.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne