Wielkie odliczanie – 54 godziny do końca głosowania

Czy wiesz, że za 54 godziny  zakończy się głosowanie na  najlepsze projekty  zgłoszone do Społecznika2.0? Jednym z projektów jest Zaplecze Inicjatyw z Puław a głosować możesz pod TYM linkiem.

Wiem, że trzymasz za nas kciuki, ale mamy prośbę, zagłosuj jeszcze 2-3 razy. Jeden raz na dzień. Myślisz: ”A co mój głos zmieni, tyle jest tych konkursów?” Twój głos ma znaczenie! I wiesz dlaczego? Bo zmienimy Twoje otoczenie. W naszej akcji Każdy jest mile widziany, dziecko, rodzic, młodzież, senior. Sam ocenisz zaglądając do Nas podczas niedzielnego spaceru nad rzeką lub wycieczki rowerowej. Zaryzykuj kliknij nic nie stracisz a możesz tylko zyskać:).

Kto?
Paweł Romański – lokalny animator i wizjoner, Piotr Rodzoch z harcerską ekipą oraz cała kadra Centrum Terapii i Diagnozy Inicjatywa w Puławach wraz z przyjaciółmi, których możesz poznać tutaj:

https://www.facebook.com/zapleczeinicjatyw

Co planują?
Przenoszą się do nowej siedziby i chcą tam zbudować przestrzeń dla wszystkich pasjonatów i organizacji pozarządowych (których w okolicach Puław jest około 150) w myśl zasady działaj lokalnie! Jesteś początkującym artystą, piosenkarzem, szukasz miejsca na  kiermasz różności, bicie rekordów Guinnessa, chcesz spotkać inspirujących ludzi? Znajdziesz ich w Zapleczu Inicjatyw.

Kiedy?
Głosowanie na projekt trwa do 7 marca 2016 roku do godz.24.00 Pierwsze 20 projektów wchodzi do II tury i jest oceniane przez jury.

Jak zagłosować?
To bardzo proste i trwa kilkadziesiąt sekund. Logujesz się z konta na Facebooku lub z e-maila.
Klikasz http://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/628 raz dziennie.

Gdzie?
Puławy ulica Rybacka dawna siedziba PTTK malowniczo położona nad rzeką przy moście wśród zieleni, tuż przy ścieżce rowerowej.

Czy mogę pomóc?
Oczywiście jest kilka sposobów: udostępnij informacje w Internecie i zachęć rodzinę i znajomych do głosowania. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje o jakie można jeszcze rozszerzyć nasz projekt. Jeżeli chcecie podzielić się z nami swoją wizją zostawcie nam wiadomość w komentarzach lub zajrzyj do aktualnej siedziby Inicjatywy.

Comments are closed.