Ukryte talenty

Jeżeli ktoś nie jest artystą z zawodu lub wyboru, praca w przedszkolu może być jedyną szansą na ujawnienie swoich talentów dla dorosłego człowieka. Jedną z wielu takich okazji jest tworzenie dekoracji na różne przedszkolne wydarzenia…Mieliśmy ostatnio przyjemność gościć rodziców naszych przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty. Wspólnymi siłami nasza kadra przedszkolna przygotowała przepiękną dekorację nawiązującą do Dzwoneczka – znaną z Piotrusia Pana.

_DSC3080

Całość prezentowała się spektakularnie 😉 zwłaszcza gdy dekoracja stanowiła tło do przedstawienia. Ilość włożonej pracy była również proporcjonalna do wyglądu dekoracji.

_DSC3101

Pamiętajcie, że nie wolno skrywać swoich pasji oraz talentów. Warto dzielić się nimi z innymi zamiast tworzyć do szuflady. Wasze prace i dzieła mogą przyczynić się do uświetnienia nie jednego wydarzenia.

(PR)

 

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne