Społecznik 2.0 – ogień który dalej płonie

Steve Jobs powiedział kiedyś, że potrzeba wiele pasji, żeby robić to co się robi, bo zazwyczaj jest to po prostu trudne…. Skąd taka myśl? Za chwilę do tego dojdziemy. Znamy już wyniki i werdykt jury konkursowego – nie załapaliśmy się na podium a co za tym idzie nie otrzymamy dofinansowania na realizację naszego projektu. Patrząc jednak optymistycznie na całą tą sytuację trzeba mieć na uwadze, że gdzieś w kraju powstaną 3 wspaniałe inicjatywy, z którymi stanęliśmy w szranki do konkursu. My jednak nie składamy broni 😉

ogien

Jak wspomniałem na początku słowa człowieka który zmienił świat – S. Jobsa – to, że nasz projekt nie został wybrany nie oznacza, że nie zostanie on zrealizowany. Nie da się ukryć, że brak wsparcia finansowego na start sprawi, że powstanie Zaplecza Inicjatyw odwlecze się w czasie, jednak nie tracimy zapału. Cały zespół Inicjatywy oraz wszystkie osoby, które wsparły kampanię i samą ideę powstania Zaplecza są przekonani, że takie miejsce jest potrzebne i chcemy je zrobić! Tak więc nie traćcie nadziei – wszak umiera ona zawsze ostatnia 😉 – nie pozwolimy aby ten ogień zgasł i robimy co w naszej mocy aby Zaplecze Inicjatyw jednak powstało. Przed nami kilka problemów i wyzwań, ale bez nich życie byłoby nudne 😉 dlatego trzymajcie kciuki. Wiemy, że jesteście z nami i możemy liczyć na Wasze wsparcie.

Zaplecze Inicjatyw jest projektem, który powstanie dla Was, dla naszych przyjaciół, dla mieszkańców naszego miasta i okolic a także wszystkich innych osób, które chcą zmieniać świat na lepsze. Dlatego śledźcie nasz fanpage fb_icon_325x325 , co jakiś czas za jego pośrednictwem będziemy informować o dalszych postępach przy pracy nad Zapleczem.

Trzymajcie kciuki!

Na koniec wróćmy jeszcze raz do dwóch najważniejszych filmów z naszej kampanii, który zrobiliśmy jako podsumowanie projektu. Wszystkie pozostałe produkcje możecie zobaczyć na naszym kanale unnamed . Dziękujemy raz jeszcze wszystkim osobom, które wspierały nas na etapie kampanii i głosowania. Wasz wkład w rozwój Zaplecza Inicjatyw jest nieoceniony.

 

 

 

Piotr Rodzoch

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne