Drużyna Inicjatywy pozyskuje nowe zawodniczki

Marzenia są po to aby je spełniać. Nie można „marzyć” w nieskończoność. Kiedyś nadchodzi taki dzień, że trzeba swoje plany przekuć w czyn. Tak też dzieje się z naszą Inicjatywą. Po dwóch latach istnienia możemy z dumą przyznać, że rozwijamy się z dnia na dzień. Co za tym idzie rośnie także nasze zapotrzebowanie na nowych terapeutów i nauczycieli.

stazystki1

Nasze szeregi zasiliły cztery nowe stażystki – Żaneta, Ewelina i dwie Anie. Poznajcie je bliżej 😉

 

aniawAnna Wałęka
Studiowałam pedagogikę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II o specjalności szkolnej z elementami terapii pedagogicznej. Aktualnie poszerzam swoje kwalifikacje o pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas praktyk studenckich, pracując jako wychowawca kolonijny, w tym na obozach tematycznych, np. artystycznym oraz  prowadząc gromadę zuchową. Poza kursami związanymi  ściśle z kierunkiem studiów ukończyłam warsztaty z dramy, kurs pierwszej pomocy, interesuję się ratownictwem oraz podróżami. W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich radość z osiągania samodzielności.

zanetaŻaneta Bartuzi
Jestem absolwentką Pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie; specjalności: Pedagogika Wczesnoszkolna i Korekcyjna oraz Pedagogika Przedszkolna. Doświadczenie zdobywałam podczas praktyk pedagogicznych w Szkołach Podstawowych, Przedszkolach i Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych. Chętnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Ukończyłam m.in. kurs Metody Dobrego Startu M. Bogdanowicz, kurs Odimiennej Metody Nauki Czytania I. Majchrzak, a także uczestniczyłam w szkoleniu metodą Thomasa Gordona. Od zawsze wiedziałam, że swoją drogę zawodową zwiążę z pracą z dziećmi. W pracy w Spółdzielni Socjalnej „Inicjatywa” cenię to, że dała mi możliwość doświadczenia pracy z różnymi dziećmi oraz poznania szerokiego wachlarza form i metod pracy pedagogicznej.

 

aniaAnna Matraszek
Jestem absolwentką Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach stażu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym  w Puławach na stanowisku Pedagoga a także podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej i przedszkolach pracując z dziećmi i młodzieżą. Interesuję się muzyką, sportem i podróżami.

 

ewelinaEwelina Wolska
Ukończyłam studia na kierunkach Nauki o Rodzinie oraz Pedagogika na Katolickim Uniwersytecie  Lubelskim  Jana Pawła II w  Lublinie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w trakcie odbywania praktyk w przedszkolu oraz w szkole podstawowej. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście.

 

 

 

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne