Zarażające Radością Warsztaty z INICJATYWĄ

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja tegorocznych Zarażonych spotkań, a już powstają kolejne szalone pomysły. W minionym kwartale odbył się4 spotkania: Spotkanie przy planszówkach, warsztaty wizażu, prelekcja na temat olejków eterycznych oraz spotkanie przy filcowaniu i decoupage. Spotkania, które realizujemy razem z Fundacją Zarażamy Radością to nasz powód do dumy. Dzięki nim możemy na spokojnie porozmawiać z rodzicami, dostosować naszą ofertę i kadrę pod kątem ich wymagań, ale przede wszystkim wiemy, że rodzice naszych małych pacjentów czują się u nas bezpiecznie i pewnie. Wiedzą, że mogą z nami szczerze porozmawiać, dopytać o swoje dzieciaki, a czasem także nauczyć się czegoś. W ramach wakacyjnych spotkań realizowaliśmy cykl: „Akademia Rodzica” proponując zajęcia z zakresu masażu, psychologii rozwojowej, asertywności czy technik i teorii pedagogicznych.

Spotkania w ramach Zarażonych Piątków to także nieformalna grupa wsparcia. Rodzice, którzy sami niedawno przecierali szlaki niepełnosprawności, poradni i orzeczeń są najlepszym wsparciem dla tych „nowych”. Oferują wsparcie, podpowiedzi, a słowa: „wiem co czujesz” nie brzmią w ich ustach sztucznie. Są prawdziwą skarbnicą niespisanej wiedzy i umiejętności radzenia sobie. Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy że chcecie do nas przychodzić i spędzać czas.

 

Dla niezdecydowanych przypomnienie: widzimy się zawsze w drugi piątek miesiąca o 17.

 

0003_DSC_8560 0002_DSC_8547

 

Paweł Romański

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne