Katarzyna Prochacka

Absolwentka Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie;
specjalności: Tyflopedagogika oraz Oligofrenopedagogika.
Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Integracji Sensorycznej na Kujawsko-Pomorskiej Wyższej Szkole w Bydgoszczy oraz studia z zakresu Socjoterapii w wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy jako pedagog specjalny oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego w przedszkolach integracyjnych w Lublinie, a także w ramach licznych wolontariatów.
Ukończyła specjalistyczne kursy z zakresu Metody Marianny i Christophera Knillów, pracy z dzieckiem z cukrzycą w placówkach oświatowych oraz kurs nauki Systemu Językowo- Migowego na poziomie elementarnym KSS-3. Przez wiele lat aktywnie działała w Zrzeszeniu Osób Niepełnosprawnych ALTER IDEM w Lublinie. Obecnie współpracuje z Fundacją Mam Marzenie i bierze udział w spełnianiu marzeń podopiecznych.

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne