Listopad w kwietniu? Kwiecień w listopadzie?

„Często tak bywa, że im więcej człowiek posiada, tym więcej mu brakuje.” to i wiele innych mądrych zdań znajdujemy na stronie internetowej www.novemberproject.pl . Zespół November Project to coś więcej niż grupa muzyków – to radosna ferajna, która mimo różnych przeciwności losu, niepełnosprawności i niedoskonałości koloruje szary świat. Dlaczego piszemy na naszym blogu o tym zespole? Pomysł na robienie czegoś więcej powstał w ramach muzykoterapii w Warsztatach Terapii Zajęciowej  – spotkała się  tam grupa ludzi, która chciała wspólnie pomuzykować. Całemu projektowi przewodzi Włodek „Paprodziad” Dembowski, znany m.in. z Łąki Łan, ale także twórca i organizator naszego lokalnego festiwalu Kazimiernikejszyn.

Safanduły, melepety, niezdary, niedołęgi, niezdarzeńce, leszcze, limby, ciaramachy, ciamcialamcie manzele, – to przeróżne określenia, jakimi nie bez powodu potrafimy opisywać osoby z niepełnosprawnością, ale także osoby zdrowe. Jeżeli się poddałeś, nie masz pomysłu i chęci, siedzisz w domu w kapciach przed kominkiem i nie zamierzasz nic z tym zrobić, to całkowicie wpisujesz się w powyższe określenia.

Nie chcemy się przyjaźnić z safandułami. Wolimy zarażać otoczenie pozytywną postawą, dlatego zaprosiliśmy tą wyjątkową brygadę do Puław. Już w kwietniu zapraszamy na koncert Novemberów! Będzie to okazja do przybicia piątki, potańczenia, spotkania się, pogadania. WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI!

 

Psia kość! Nie daj się zwątpieniu i myśl pozytywnie!

więcej informacji o terminie konertu wkrótce

 

 

Comments are closed.