Listopad w kwietniu? Kwiecień w listopadzie?

„Często tak bywa, że im więcej człowiek posiada, tym więcej mu brakuje.” to i wiele innych mądrych zdań znajdujemy na stronie internetowej www.novemberproject.pl . Zespół November Project to coś więcej niż grupa muzyków – to radosna ferajna, która mimo różnych przeciwności losu, niepełnosprawności i niedoskonałości koloruje szary świat. Dlaczego piszemy na naszym blogu o tym zespole? Pomysł na robienie czegoś więcej powstał w ramach muzykoterapii w Warsztatach Terapii Zajęciowej  – spotkała się  tam grupa ludzi, która chciała wspólnie pomuzykować. Całemu projektowi przewodzi Włodek „Paprodziad” Dembowski, znany m.in. z Łąki Łan, ale także twórca i organizator naszego lokalnego festiwalu Kazimiernikejszyn.

Safanduły, melepety, niezdary, niedołęgi, niezdarzeńce, leszcze, limby, ciaramachy, ciamcialamcie manzele, – to przeróżne określenia, jakimi nie bez powodu potrafimy opisywać osoby z niepełnosprawnością, ale także osoby zdrowe. Jeżeli się poddałeś, nie masz pomysłu i chęci, siedzisz w domu w kapciach przed kominkiem i nie zamierzasz nic z tym zrobić, to całkowicie wpisujesz się w powyższe określenia.

Nie chcemy się przyjaźnić z safandułami. Wolimy zarażać otoczenie pozytywną postawą, dlatego zaprosiliśmy tą wyjątkową brygadę do Puław. Już w kwietniu zapraszamy na koncert Novemberów! Będzie to okazja do przybicia piątki, potańczenia, spotkania się, pogadania. WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI!

 

Psia kość! Nie daj się zwątpieniu i myśl pozytywnie!

więcej informacji o terminie konertu wkrótce

 

 

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://inicjatywa.pulawy.pl/testimonials/positive-impact/
0
Inicjatywa - poradnia logopedyczna, fizjoterapia, terapia si, przedszkole specjalne